Objavte mystický svet starovekého Egyptu, staňte sa aj vy kráľovnou.

Kleopatra je meno legendárnej egyptskej princeznej, ktorá je symbolom ženskosti, zvádzania/pokúšania a inteligencie už viac ako 2000 rokov. Dvaja najvplyvnejší vojvodcovia staroveku, Julius Caesar a Marcus Antonius sa klaňali pred jej atraktivitou a príťažlivosťou. Obzvlášť venovala pozornosť svojej kráse a ošetrovaniu svojho tela. Kúpala sa v somárskom mlieku, svoje telo rozmaznávala s ,,kyfi,, balzamom, ale používala v prvom rade cukrovú pastu na epiláciu v brečtanovej farbe, vo farbe egyptskeho slnka a zlata.

Ako pred tým, aj do dnešného dňa komponenty cukrovej pasty sú na prírodnej báze, preto je účinnejšia, bez vedľajších účinkov, nevyhnutná pre upravené vystupovanie.

Obnovovať znalosti našich predchodcov je vzrušujúci zážitok. Našou úlohou je zjednocovať drahocenné ingrediencie s hustejšou liečivou zmesou a poskytnúť k tomu návod na správne použitie.

Môžete si vyberať: buď sa zveríte do rúk profesionálov v salóne, alebo premeníte svoju kúpeľňu na wellness oázu s našou pomocou.

Čo je cukrová pasta?

Cleopatra cukrová pasta pre Orientálnu depiláciu je 100% prírodný produkt na báze cukru, citrónu, extraktu z Nechtíka lekárskeho a aloe vera. Je bez chemických prísad, lepidiel, farbív a vôní; vhodná pre všetky typy pokožky.

Vďaka svojej jedinečnej textúre a okolitej teplote (pasta nesmie mať vyššiu teplotu, než je teplota tela 37°C)., nedráždi pokožku a je odporúčaná pre každého. Ako jediný spôsob epilácie je cukrová pasta určená aj pre ľudí s kŕčovými žilami a jedincov náchylných na začervenanie vplyvom krehkých kapilárov (žilky).

"CLEOPATRA" Cukrová pasta získala niekoľko medzinárodných ocenení a certifikátov: - Zlatá medaila za inovácie v oblasti kozmetiky a medicíny (Geneva 2011) - Strieborná medaila za inováciu (Seoul 2011) - Špeciálne ocenenie Ruskej federácie - ECOCERT certifikát (95% organický produkt) - HALAL certifikát - Cruelty free certifikát (produkty nie sú testované na zvieratách) Podľa časopisu "THE GLOBE" "CLEOPATRA" Cukrová pasta je svetový No.1 produkt na odstraňovanie chĺpkov.

Výhody epilácie Cleopatra cukrovou pastou

  • Najšetrnejší spôsob trvalejšieho odstránenie chĺpkov

  • Pasta je vhodná na epiláciu akejkoľvek časti tela a tváre (s výnimkou mužskej brady)

  • Takmer bezbolestná

  • Prírodný produkt s certifikáciou Ecocert

  • Vhodný produkt aj na brazílsku epiláciu intímnych partií či u žien alebo u mužov

  • Ideálny produkt pre ľudí alergických na včelí vosk

  • Takmer žiadne podráždenie pokožky

  • Zamedzuje zarastaniu chĺpkov

  • Je vhodná pre každého a obmedzením nie sú ani kŕčové žily a krehké kapiláry (žilky)

Spôsob epilácie

Smer epilácie

Cukrová pasta sa aplikuje na pokožku v proti smere rastu chĺpkov a odstraňuje sa v smere rastu chĺpkov.